nieuws oranje 01

Met 3 koren naar BALK Festival Drachten

Wat een heelijk uitje was het op 27 mei! Toen deden maar liefst drie koren van onze vereniging (In Between, Song and Relation en Gemengd Koor Zang en Vriendschap) mee met het BALK Festival in Drachten. Tijdens dit festival traden er de hele dag koren op. Elk koor werd beoordeeld door een professionele jury. Een leuke, maar ook leerzame dag! Alle drie de koren traden ongeveer 20 minuten op. En wat natuurlijk extra leuk is als je met de hele vereniging op pad gaat, is dat je ook de optredens van elkaar kan bewonderen en beluisteren.

Met dat de dag vorderde werden de optredens steeds beter! Hoewel het natuurlijk geen ├ęchte wedstrijd was, was In Between volgens onze leden de absolute winnaar. Met een staande ovatie in de zaal hebben we dat In Between ook laten horen en zien. Het overige publiek zag ons als de "trotse ouders". Een enkele ouder zat trouwens ook ├ęcht in de zaal! In de bus naar Drachten toe kregen we de nodige, heerlijke vitamientjes van Groenteboer Bouwmeester uit Vaassen (het heeft zo z'n voordelen dat "de dochter van de groenteboer" bij onze vereniging zingt).Op de terugweg werd er natuurlijk luidkeels gezongen achter in de bus. Wim Veldkamp, lid van Gemengd Koor Zang en Vriendschap, vond dat de keel wel een verkoelend ijsje kon gebruiken. En zo geschiedde: als afsluiter van deze mooie dag ging de buschauffeur met een kleine omweg door Heerde. Daar werden we bij IJssalon Gustoso getrakteerd op 2 heerlijke bollen Italiaans ijs. Bedankt! 

Krijg je net als wij ook zoveel energie van zingen?

 En ben je benieuwd of zingen bij één van onze koren misschien iets voor jou is?
Kom dan eens een kijkje nemen tijdens een van onze repetitieavonden in de Hezebrink in Emst!

gemengd koor blok

song and relation blok

in between blok

kinderkoor blok

contact

Neem voor meer informatie over lidmaatschap contact op met Jim van Nimwegen (secretaris) Telefoon: 06-42568119
E-mail: info@zangenvriendschapemst.nl

Locatie
Alle koren repeteren in Dorpshuis de Hezebrink:
Ds. Van Rhijnstraat 69 8166 AL Emst